Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej stavebních pozemků, 35 250 m², Kostelec nad Labem - Jiřice

Kostelec nad Labem - Jiřice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si vám nabídnout 33 samostatných pozemků, které jsou určeny k výstavbě 31 samostatných rodinných domů. K pozemkům je vydáno územní rozhodnutí, stavební povolení pro zřízení komunikací, kanalizace, vodovodu a zasíťování. Soubor pozemků se nachází v okrajové části obce, s dobrou dostupností k hlavní obecní komunikaci (150 m), v blízkosti řeky Labe, nejedná se o zátopovou oblast. Pozemky lze zastavět 31 rodinnými domy. K celému území jsou zpracovány studie (např. ozelenění, komunikace, vodovod, plynofikace). V případě dotazů neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Jiřice Kostelec nad Labem - Jiřice
ID nabídky J00257
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 35250 m²
Plocha užitná 35250 m²
Umístění objektu Klidná část obce

Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X