Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej 5+kk+L, 106 m², Praha – Vinoř

Praha-Vinoř - Vinoř

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 5+kk o výměře 99 m² s lodžií 7 m², který se nachází ve 2. patře panelového domu v klidné čtvrti Praha - Vinoř. Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 dětských pokojů, pracovny, ložnice se samostatným sprchovým koutem a samostatným WC, chodby a zasklené lodžie. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy, dlažba a koberce. Byt je osazen plastovými okny s tím, že okna nacházející se v obývacím pokoji a v kuchyňském koutu jsou zesílená (protihluková) 6 mm. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní NEXT, včetně zesílených bezpečnostních zárubní. Zařizovací předměty, dlažby a obklady jsou ve vyšším standardu. V koupelně je místo s přípravou pro pračku. K bytu patří sklepní kóje. Parkoviště je hned u domu. V místě je dostatek zeleně, Ctěnický háj, Přírodní rezervace - Vinořský park, kterým vede cyklostezka. V blízkosti se nachází Zámek Ctěnice (cca 1 km). Veškerá občanská vybavenost v okolí, další možnosti nákupů a vyžití poskytují nedaleká komerční a zábavní centra OC Letňany nebo OC Černý Most. Na metro linky C Letňany 12 minut autobusem, 6 minut autem od domu je vlakové nádraží Praha - Satalice, kde jezdí příměstské vlakové linky PID.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Uherská Praha-Vinoř - Vinoř
ID nabídky J00299
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Terasa Ne
Výtah Ne
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 99 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha lodžie 7 m²
Plocha užitná 106 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Nízkoenergetický Ne
Telekomunikace Telefon
Satelit
Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost G

Mgr. Lumír Veselý

Jsem absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Po ukončení studií, v roce 2000, jsem ihned nastoupil jako koncipient do advokátní kanceláře. Samostatně advokacii vykonávám od roku 2004. Již od prvních dnů své praxe jsem měl možnost seznamovat se s problematikou práva nemovitostí. Čím více jsem s tímto právním odvětvím přicházel do styku, tím více jsem nabýval přesvědčení, že toto odvětví je složitější, než se může na první pohled zdát, a že je ze strany mnoha kolegů advokátů podceňováno. V rámci své praxe jsem měl možnost poznávat specifika realitního trhu. Realitní trh mě natolik zaujal, že jsem se rozhodl působit nejen jako advokát, který poskytuje právní služby kupujícím nebo prodávajícím, ale aktivně se i na realitním trhu podílet. Dnes jsem součástí společnosti, která poskytuje komplexní realitní poradenské služby, včetně služeb právních, a pomáhá tak ke kultivaci realitního trhu v rámci ČR. Specializuji se na právo nemovitostní a spornou agendu, a zároveň zastupuji mé klienty v soudních a správních řízeních. V těchto oblastech mám přehled o aktuální rozhodovací praxi soudů. Pomohu Vám řešit jakoukoliv situaci s Vaší nemovitostí, ať už se jedná o rodinný či bytový dům, pozemek nebo byt.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X