Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej stavebního pozemku, 981 m², Zbuzany

Zbuzany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi pozemek o výměře 981 m² v obci Zbuzany, okr. Praha-západ. Pozemek je součástí projektu Jižní Zahrady. K pozemku vede asfaltová komunikace a je napojen na všechny sítě. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě a komunikace jsou zkolaudovány. Pozemek se nachází v klidné části obce. V obci Zbuzany se nachází mateřská školka, obchod, restaurace, sportovní hala, dětské hřiště. V obci se nachází zastávka PID - přímý spoj na metro B - Luka (13 minut) a vlaková zastávka - přímý spoj na nádraží Praha - Smíchov (16 minut). Ideální místo pro rodiny, ale i pro páry, které hledají klidné místo pro život, ale s městem na dosah.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Na Hlinkách Zbuzany
ID nabídky J03311
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 981 m²
Plocha užitná 981 m²
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná

Michal Pazdera

Spoluautor komentáře k realitnímu zákonu. Člen dozorčí rady ARK. Člen odborné komise pro legislativu, daně a finance v ARK. Člen spolku pro ochranu osobních údajů. Člen České Compliance asociace. Zastupoval ČR při hodnocení výborem MONEYVAL. 2× zastupoval ČR při setkání se zástupci MMF. Zastupoval ČR při setkání se zástupci evropské komise. Zastupuje realitní sektor v rámci 2. kola národního hodnocení rizik, které koordinuje Finanční analytický úřad.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X