Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej pozemku, 3000 m², Kersko

Hradištko

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi pozemek o výměře 3000 m², který se nachází v obci Kersko, která je velmi známá nejen díky Bohumilu Hrabalovi. Pokud hledáte pozemek v klidné oblasti, s dostatkem zeleně a dosahu přírody je možné tento pozemek využít k zástavbě rodinnými domy, rekreačními objekty a užitnými objekty. Oplocený pozemek je určený k plnění funkcí lesa, nicméně lze požádat o odnětí 50 % (1.500 m²). Zastavitelnost pozemku činí 13 % z celku (390 m²). Rodinný dům na pozemku může mít různé tvary střechy, s rozdílnými výškovými omezeními (plochá střecha 8 m, sedlová střecha hřeben 9 m). Na pozemek je přivedena elektrická přípojka, na pozemku se nachází studna a aktuálně probíhá proces přívodu vodovodního řadu na hranici pozemku. Pozemek je oplocen novým plotem, dále je osazen vjezdovou branou a vstupní brankou s možností uzamčení. V případě dotazů či zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat poradce.


Cena 2 890 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka cena nezahrnuje daň z nabytí nem. věcí, jejímž poplatníkem je kupující
Adresa Kersko 53 Hradištko
ID nabídky J03381
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Vlastnictví Osobní
Doprava Silnice
Elektřina 380V
Plocha pozemku 3000 m²
Plocha užitná 3000 m²
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná

Michal Pazdera

Spoluautor komentáře k realitnímu zákonu. Člen dozorčí rady ARK. Člen odborné komise pro legislativu, daně a finance v ARK. Člen spolku pro ochranu osobních údajů. Člen České Compliance asociace. Zastupoval ČR při hodnocení výborem MONEYVAL. 2× zastupoval ČR při setkání se zástupci MMF. Zastupoval ČR při setkání se zástupci evropské komise. Zastupuje realitní sektor v rámci 2. kola národního hodnocení rizik, které koordinuje Finanční analytický úřad.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X