Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej stavebního pozemku, 919 m², Zbuzany

Zbuzany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi pozemek o výměře 919 m² v obci Zbuzany, okr. Praha-západ. Pozemek je součástí projektu Jižní Zahrady. K pozemku vede asfaltová komunikace a je napojen na všechny sítě. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě a komunikace jsou zkolaudovány. Pozemek se nachází v klidné části obce. V obci Zbuzany se nachází mateřská školka, obchod, restaurace, sportovní hala, dětské hřiště. V obci se nachází zastávka PID - přímý spoj na metro B - Luka (13 minut) a vlaková zastávka - přímý spoj na nádraží Praha - Smíchov (16 minut). Ideální místo pro rodiny, ale i pro páry, které hledají klidné místo pro život, ale s městem na dosah.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Na Hlinkách Zbuzany
ID nabídky J03437
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Elektřina 230V
Plocha pozemku 919 m²
Plocha užitná 919 m²
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná

Michal Pazdera

Spoluautor komentáře k realitnímu zákonu. Člen dozorčí rady ARK. Člen odborné komise pro legislativu, daně a finance v ARK. Člen spolku pro ochranu osobních údajů. Člen České Compliance asociace. Zastupoval ČR při hodnocení výborem MONEYVAL. 2× zastupoval ČR při setkání se zástupci MMF. Zastupoval ČR při setkání se zástupci evropské komise. Zastupuje realitní sektor v rámci 2. kola národního hodnocení rizik, které koordinuje Finanční analytický úřad.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X