Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej usedlosti v Horních Hořicích u Tábora

Dolní Hořice - Horní Hořice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si vám nabídnout rozsáhlý objekt bývalé zemědělské usedlosti v krásné krajině v Horních Hořicích poblíž Tábora, s velkým dvorem s jihozápadní orientací, poskytujícím naprosté soukromí. V objektu jsou k dispozici 3 byty s celkovou výměrou 276 m² umístěné ve dvou obytných křídlech po stranách dvora. Jeden byt je připraven k okamžitému užívání, zbývající dva byty vyžadují dokončovací práce. Nad obytnými částmi je možno vybudovat půdní vestavbu. Pravé křídlo má novou střechu a střešní okna. Všechny byty jsou vytápěny centrálním automatickým kotlem na hnědé uhlí, k dispozici jsou též lokální kamna na tuhá paliva. V čele dvora jsou umístěny dvě stodoly o celkové výměře 216 m² a součástí hlavního objektu jsou též dvě dílny a kůlna o celkové výměře 82 m². Všechny stavební konstrukce objektu jsou v dobrém či velmi dobrém stavu. Obytné části objektu jsou obklopeny zahradami s ovocnými stromy. Za stodolou se nachází louka s ohništěm a dvěma zahradními domky. Celková výměra prodávaných pozemků činí 7 925 m². K dispozici jsou dále dva sklepy a kryté parkovací stání pro 3 vozidla. V sousedství objektu je rybník, v okolí pak možnosti výletů, koupání, houbaření apod.

Jedná se o nemovitost s výjimečným potenciálem, která může díky své rozlehlosti a poloze být upravena prakticky k jakémukoli účelu: jako objekt k bydlení či rekreaci pro jednu či více rodin, pro zemědělskou výrobu nebo k jinému podnikatelskému využití.

V případě zájmu o více informací či domluvení termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Horní Hořice Dolní Hořice - Horní Hořice
ID nabídky J03594
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Počet bytů 3
Odpad Septik
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Topení Lokální tuhá paliva
Ústřední tuhá paliva
Plocha podlahová 276 m²
Datum nastěhování ihned
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 7925 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Plocha užitná 276 m²
Plocha zastavěná 574 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Telekomunikace Telefon
Internet
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X