Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej 3+kk+B, 73 m², Praha - Vinoř

Praha-Vinoř - Vinoř

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 3+kk s balkonem o výměře 73 m², který se nachází v 2. nadzemním podlaží bytového domu v klidné čtvrti Praha - Vinoř s tím, že příjezd k domu je zajištěn po slepé ulici. Byt se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 dětského pokoje, ložnice, koupelny, komory s plynovým kotlem a chodby. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy, dlažba a PVC. Byt je osazen plastovými okny. Obývací pokoj je s výhledem na zahradu u domu a na nově budované golfové hřiště mezi čtvrtěmi Kbely a Vinoř. Zařizovací předměty, dlažby a obklady jsou ve vyšším standardu. V koupelně je místo s přípravou pro pračku a sušičku. K bytu patří parkovací státní nacházející se v podzemní garáži a kočárkárna v přízemí. K domu náleží zahrada. V místě je dostatek zeleně, Ctěnický háj, Přírodní rezervace - Vinořský park, kterým vede cyklostezka. V blízkosti se nachází Zámek Ctěnice (cca 1 km). K dispozici je zde veškerá občanská vybavenost, a to zejm. školka, škola, pošta, knihovna, lékaři, prodejna obchodního řetězce NORMA, večerky, menší obchodní centrum ve výstavbě, restaurace, dětské hřiště, bankomat. Další možnosti nákupů a vyžití poskytují nedaleká obchodní a zábavní centra OC Letňany nebo OC Černý Most. Na metro linky C Letňany 12 minut autobusem, 6 minut autem od domu je vlakové nádraží Praha - Satalice, kde jezdí příměstské vlakové linky PID.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Mlázovická Praha-Vinoř - Vinoř
ID nabídky J03869
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 4
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ne
Balkón Ano
Topení Lokální plynové
Terasa Ne
Výtah Ne
Internet Jiný
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 73 m²
Rok výstavby 2009
Datum nastěhování ihned
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 73 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Nízkoenergetický Ne
Telekomunikace Satelit
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C

Mgr. Lumír Veselý

Jsem absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Po ukončení studií, v roce 2000, jsem ihned nastoupil jako koncipient do advokátní kanceláře. Samostatně advokacii vykonávám od roku 2004. Již od prvních dnů své praxe jsem měl možnost seznamovat se s problematikou práva nemovitostí. Čím více jsem s tímto právním odvětvím přicházel do styku, tím více jsem nabýval přesvědčení, že toto odvětví je složitější, než se může na první pohled zdát, a že je ze strany mnoha kolegů advokátů podceňováno. V rámci své praxe jsem měl možnost poznávat specifika realitního trhu. Realitní trh mě natolik zaujal, že jsem se rozhodl působit nejen jako advokát, který poskytuje právní služby kupujícím nebo prodávajícím, ale aktivně se i na realitním trhu podílet. Dnes jsem součástí společnosti, která poskytuje komplexní realitní poradenské služby, včetně služeb právních, a pomáhá tak ke kultivaci realitního trhu v rámci ČR. Specializuji se na právo nemovitostní a spornou agendu, a zároveň zastupuji mé klienty v soudních a správních řízeních. V těchto oblastech mám přehled o aktuální rozhodovací praxi soudů. Pomohu Vám řešit jakoukoliv situaci s Vaší nemovitostí, ať už se jedná o rodinný či bytový dům, pozemek nebo byt.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X