Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej chalupy, 311 m² (957 m²), Zbýšov - Krchlebská Lhota

Zbýšov - Krchlebská Lhota

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi rekreační chalupu, která se nachází na okraji Krchlebské Lhoty v obci Zbýšov. Tato lokalita je pověstná svým klidem a přírodou.

V přízemí je kuchyně s komorou, koupelna s vanou, tři pokoje (z čehož dva mají samostatný vchod) a pracovní dílna. V podkroví jsou 2 pokoje. Do chalupy je zavedena voda z vlastní studny. Možnost připojení na vodu a plyn jsou na pozemku, nicméně do domu nejsou přivedeny. Vytápění na tuhá paliva. Sociální zázemí je zde řešeno suchým WC, a to v oddělené části chalupy. Pozemek je o rozloze 957 m², zastavěná plocha 201 m² a užitná plocha chalupy 311 m². Na pozemku je malá dřevěná kůlna na zahradní nářadí a zděná dílna, kterou lze využit i jako garáž. Chalupa je v dobrém udržovaném stavu.

Neváhejte přijít na prohlídkový den, který se koná 26.5.2018 od 13:00 do 15:00 (Možnost i individuální prohlídky). V případě zájmu o prohlídku či více informací neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Krchlebská Lhota 31 Zbýšov - Krchlebská Lhota
ID nabídky J04715
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Jímka
Voda Místní zdroj
Počet podlaží budovy 2
Topení Lokální tuhá paliva
Převod do OV Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Neupravená
Doprava Silnice
Autobus
Plocha podlahová 311 m²
Rok výstavby 1900
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 957 m²
Plocha zahrady 752 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 311 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 201 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Okraj obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Dobrý
Užitná plocha přízemí 162 m²
Stavba Rekreační chata
Energetická náročnost G

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X