Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej 1+kk+B, 43 m², Praha 12 - Modřany

Praha 12 - Modřany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Exkluzivně Vám nabízíme byt 1+KK o velikosti 37,9 m² s balkonem 5,8 m². Byt se nachází ve čtvrtém podlaží budovy, kolaudované roku 2015. Součástí domu je výtah. Byt je v dobrém stavu a je orientován na jihovýchodní stranu do klidné ulice. Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. V předsíni je prostorná šatní skříň. Koupelna je vybavena vanou. Součástí bytu je zděný sklep a garážové stání pro auta i na LPG/CNG. Předností bytu je klidná lokalita, ve které se byt nachází. Z bytu do centra trvá cesta 15 minut. V blízkosti lze využít pro volné chvíle park Modřanskou rokli, která je vzdálena 1,5 km. V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Fikerova Praha 12 - Modřany
ID nabídky J04924
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 7
Garáž Ano
Balkón Ano
Topení Ústřední dálkové
Míst k parkování 1
Výtah Ano
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 37.9 m²
Rok výstavby 2013
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 43.7 m²
Plocha balkónu 5.8 m²
Podlaží 4.
Počet parkovacích míst 1
Možnost parkování Ano
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Telefon
Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost B 85 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X