Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Pronájem 1+kk, 37 m², Praha 8 - Karlín

Praha 8 - Karlín

Tato nabídka již byla pronajata

Prohlédněte si podobné nabídky

Dovolujeme si vám nabídnout k pronájmu byt 1+kk v lokalitě Praha 8 - Karlín o podlahové ploše 28 m², s lodžií o výměře 6 m², která kopíruje celý obytný prostor, a se sklepem o výměře 3 m². Byt je orientován na jihozápad, s výhledem do zeleně. K zastávce metra i tramvaje Invalidovna jsou to pěšky 4 minuty. Byt je po celkové rekonstrukci a se stávajícím vybavením se lze bez dalšího okamžitě nastěhovat. K dispozici je kuchyňský kout, sklokeramický elektrický vařič, pračka, lednička, rozkládací pohovka, velká vestavěná skříň. V domě je k dispozici výtah. Byt je momentálně obsazen a bude k dispozici k nastěhování 1.11.2017. Prohlídkový den je plánován na neděli 22.10.2017. Nájemní smlouva prodloužena na další rok, tj. do 31.10.2019.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Nekvasilova Praha 8 - Karlín
ID nabídky J04971
Stav nabídky pronajato

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 8
Garáž Ne
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ne
Terasa Ne
Výtah Ano
Internet Wi-Fi
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 28 m²
Datum nastěhování 1.11.2017
Plocha sklepu 3 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha lodžie 6 m²
Plocha užitná 37 m²
Podlaží 4.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Sídliště
Nízkoenergetický Ne
Telekomunikace Internet
Stav objektu Po rekonstrukci
Rok rekonstrukce 2015
Energetická náročnost C 110 kWh/m²/rok

Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X