Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej RD, (498 m²), Kolešovice

Kolešovice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Podsklepený dům v obci Kolešovice, který je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Dům má 4 podlaží. V podzemním podlaží je prostorný sklep o 3 místnostech z toho ve dvou místnostech je malé okno do zahrady. V prvním nadzemním podlaží jsou 2 místnosti a jedna velice prostorná místnost. Ve druhém nadzemním podlaží jsou 4 místnosti, prostor pro koupelnu a sociální zařízení WC. Třetí nadzemní podlaží je podkrovní, vhodné k rekonstrukci dle požadovaných dispozic. Dům má hlavní vchod z ulice a dva samostatné vchody ze zahrady. První podlaží je s ohledem na vstup z ulice možné využít i jako prodejnu. Studna není na vlastním pozemku. Vodovodní řád je v krátkodobém plánu obce. Na pozemku je rovněž zůstatek stavby, která sloužila jako garáž.

V případě zájmu o více informací, či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat poradce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Kolešovice 179 Kolešovice
ID nabídky J05516
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Garáž Ne
Vybavení Ne
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak
Silnice
Autobus
Plocha pozemku 498 m²
Poloha objektu Řadový
Typ domu Patrový
Plocha užitná 405 m²
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 140 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Špatný
Počet podlaží podzemní 1
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost G

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X