Jistota v právu a realitách
Jistota v právu a realitách

Prodej 3+kk, 69 m², Praha 6 - Dejvice

Praha 6 - Dejvice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4 na vile z roku 1929 se zahradou na Praze 6 - Hanspaulce, jehož majitelka užívá byt 3+kk o výměře 69 m² umístěný ve druhém a zčásti též v prvním patře této vily. Byt je oddělen od ostatních bytů v domě a je přístupný samostatným vchodem ze společného schodiště. Kromě užívání bytu s balkonem získá budoucí majitel možnost užívat též půdní prostor o výměře 29 m² přístupný výlučně z bytu, zahradu s ovocnými stromy a posezením, velký sklep pod celým domem, zahradní domek (dílnu) a parkovací stání. Součástí koupě je též podíl na obchodním prostoru v přízemí domu a na garáži, které jsou v současné době pronajaty jako květinářství a majitelům je hrazeno měsíční nájemné. Přímo před domem je zastávka autobusu s dojezdovým časem 6 minut na metro Bořislavka, 9 minut na metro Hradčanská a 21 minut na pražské letiště. V těsném sousedství domu se nachází Šárecké údolí s řadou možností sportovního a oddechového vyžití. Další občanská vybavenost je dostupná v nejbližším okolí. V případě zájmu o více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Šárecká Praha 6 - Dejvice
ID nabídky J06722
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Balkón Ano
Topení Lokální plynové
Vlastnictví Osobní
Plocha zahrady 255 m²
Plocha užitná 69 m²
Podlaží 3.
Možnost parkování Ano
Budova Smíšená
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost G

Mgr. Andrea Zoulová

Na práci realitního poradce mě baví hlavně její rozmanitost a možnost pracovat a komunikovat s lidmi mnoha různých oborů a profesí. Při své práci se snažím především o naplnění potřeb a představ mých klientů, ať už se jedná o prodej, koupi či investici v oblasti nemovitostí. Díky svému právnickému vzdělání klientům garantuji maximální bezpečnost jejich transakce. Jsem přesvědčena, že peníze nejsou hlavním měřítkem hodnot v lidském životě, a věřím, že poctivým a citlivým přístupem lze vyřešit jakkoli komplikovanou situaci. Mezi mé záliby patří hlavně četba románů a péče o zahradu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X